Історія

               

САНОК РАББЕР КОМПАНІ А.Т існує вже понад 80 років.

Засновником, власником і першим директором фабрики був фахівець, що користувався високим визнанням в області гумової технології – австрієць Оскар Шмідт, який в 1932г. запустив виробництво в Польському Суспільстві для Гумової Промисловості S.A. „Sanok”.
Великий попит на гумові вироби визначали напрями і асортимент виробництва. Завод випускав вироби як для промисловості, так і для ринкових потреб. Основними виробами були: транспортні ремені, елементи гумового взуття, пожежні шланги, гумові ободи коліс для возів, гумові галантерейні вироби, покришки, гумові деталі для велосипедів а також для протигазів.

Великим досягненням цього періоду було освоєння технології виробництва пористої гуми Laticel.

Підприємство було ексклюзивним виробником виробів з пористої гуми на території Польщі і Вільного Міста Гданьська. Особливістю був теж запуск в 1938 році виробництва загороджувальних аеростатів і десантних надувних човнів.

Аеростатним полотном, що виготовлялось заводом, цікавився відомий дослідник стратосфери Аугуст Піккард. Як цікаву подробицю слід нагадати, що в 1932г. професор Піккард використовував аеростатне полотно з Санока і встановив світовий рекорд висоти польоту на аеростаті. Після другої світової війни завод продовжував виробництво технічних формових виробів, шнурів, гумових плит, клинових пасів, тягових виробів, а особливістю були спроби виробництва тенісних ракет і шайб.

Впродовж останніх 15 років суспільство концентрувалося на розвитку вибраних серій виробів. В даний час основними серіями виробів є профілі кузовів і елементи противібраційних систем в сегменті автомобільної промисловості, профілі для віконних систем і саме – профілі, що самоклеяться, для столярки в будівельному сегменті, а також клинові паси і гумові суміші для промисловості і сільського господарства.

Профілями призначеними для будівельної промисловості займається Департамент Ущільнювачів для Будівництва.

Департемент пропонує наступну продукцію:
– Шприцовані профілі з повної гуми EPDM – для столярних виробів з ПВХ, алюмінію і деревини а також для гаражних дверей;

– Шприцовані профілі з повної гуми EPDM – для промислового вжит-ку, наприклад акустичні екрани;

– Профілі, що самоклеяться, з пористої гуми для сектора «Зроби сам»;

-Профілі, що самоклеяться, професійні і універсальні – що застосовуються в методі «сухого» остіклення, полікарбонатних крівлях, ущільненнях металевих шаф і люків.

Вироби Департаменту продаються в більш ніж 50 країнах світу. Вони захищають від холоду, тепла, вологи, пилу і шуму мільйони будинків і приміщень на всіх континентах.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

НАПИСАТИ ВІДГУК

Акції

< >

новини